Ücretsiz Wi-fi Hizmeti

Pendik Belediyesi Ücretsiz Wİ-Fİ Hizmetini Kullanma Talimatı

 

1. Aşama: Bilgisayarınızdan, tabletinizden veya cep telefonunuzdan kablosuz ağlar kısmından “Pendik Belediyesi WİFİ” ağına bağlanıyoruz.

 

2. Aşama: Bilgisayarınız, tabletiniz veya cep telefonunuzun internet tarayıcısı sizi aşağıdaki sayfaya yönlediricektir, eğer daha önce üye olmuş iseniz “Kayıtlı Kullanıcı” kısmını tıklıyoruz, yeni bir üyelik için ise “Yeni Kullanıcı” kısmına tıklayarak giriş yapıyoruz.

NOT: Bazı Android işletim sistemi telefonlarda “Pendik Belediyesi WİFİ” ağına giriş yaptıktan sonra sizi otomatik olarak bu sayfaya yönledirmiyor ise telefonunuzun işletim sistemine ait browser (internet tarayıcısı)’ı açıp www.google.com.tr‘ye giriş yaparak bu ekrana ulaşmış olacaksınız.

 

3. Aşama: Yeni kullanıcı kısmına tıkladığımızda karşımıza çıkan ekranda “Telefon No” bölümünde başına 0 (sıfır) yazmadan numarımızı giriyoruz, ”Şifre” kısmına kendi belirleyeceğimiz ve her defasında giriş yapmak için kullanacağımız şifrenizi bir kenara not alınız, şifrenizi 8 haneden oluşan ve rakamla yazınız, ”Kullanıcı Sözleşmesini okudum kabul ediyorum” kısmını işaretleyerek, ”KULLANICI OLUŞTUR” kısmına tıklıyoruz.

Daha önce üye olmuş iseniz, “Kayıtlı Kullanıcı” kısmına tıklayarak cep telefon numarınızı ve daha önceden belirlediğiniz şifreyi girerek “Giriş” ekranına tıklayarak internetiniz kullanabilirsiniz

4. Aşama: Cep telefonumuza gelen SMS doğrulama kodunu girerek “DEVAM” butonuna tıklıyoruz ve böylelikle internete giriş sağlamış olursunuz.

 

Pendik ilçemizdeki ücretsiz wi-fi noktalarını haritada görmek için tıklayınız.

 

ÖNEMLİ NOT: Her üyenin aylık kullanım kota hakkı 3 GB'dır.

 

Başvuru Sonrası Hizmet Süresi: Hemen 

 

BİRİNCİ MÜRACAAT YERİ 

STRATEJİ GELİŞTİRME MÜDÜRLÜĞÜ

ÇAĞRI MERKEZİ

BÜRO PERSONELİ

Adres: Esenler Mah. Bora Sokak No:5

Telefon: 444 81 80

E-Posta: iletisimmerkezi@pendik.bel.tr

 

İKİNCİ MÜRACAAT YERİ

BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ

SİSTEM BİRİMİ

Adres: Esenler Mah. Bora Sokak No:5 Kat: 6

Telefon: 444 81 80 Dahili: 2233

E-Posta: molmez@pendik.bel.tr


22 Nisan 2022
Pendik