Yüz yüze eğitim başladı

Yeni eğitim öğretim dönemi için Kurna Mahallesi Semiha Kıraç İlkokulu’nda törene katılarak öğrencilere başarılar dileyen Başkan Ahmet Cin: 1,5 yıldır uzaktan eğitim görüyordunuz. Çok şükür bugün okulların açılışını yapıyoruz. İnşallah, kapanmanın olmadığı sürekli eğitimin yapıldığı günleri yaşarız.” temennisinde bulundu.

2021-2022Eğitim Öğretim Yılı’nın başlamasıylaPendik’te 135 bin öğrenci yüz yüze eğitime merhaba dedi. Yeni dönem için bu yılki açılış töreni Kurna Mahallesi Semiha Kıraç İlkokulu’nda düzenlendi. Törene katılan Belediye Başkanı Ahmet Cin ve Kaymakam Dr. Hülya Kaya’yla ilk ders zilini çaldı, daha sonra sınıfları gezerek öğrencilere başarılar diledi. Tören sonunda okulun Görsel Sanatlar Atölyesi ile Spor Salonu’nun açılışı gerçekleştirildi.

Alt yapıdan temizliğe ne gerekiyorsa yapmaya gayret ediyoruz.”

Törende konuşan Belediye Başkanı Ahmet Cin: “Çok heyecanlıyız. 1,5 yıldır uzaktan eğitim görüyordunuz. Çok şükür bugün okulların açılışını yapıyoruz. İnşallah, kapanmanın olmadığı sürekli eğitimin yapıldığı günleri yaşarız.” şeklinde konuştu. Konuşmasında okul idarecileri ve öğretmenlere de seslenen Başkan Ahmet Cin: “Alt yapıdan temizliğe okullarımız için ne gerekiyorsa yapmaya gayret ediyoruz.” dedi.


06 Eylül 2021