Pendik Belediyesi Doğa Yürüyüşleri Başladı!

Bugün başlayan ve 3 Temmuz’a kadar devam edecek olan Pendik Belediyesi Doğa Yürüşü etkinliğinde vatandaşlar yeşilliklerin arasında bir nefes alma fırsatı yakalıyor. Darlık Barajı Yürüyüş Parkurunda gerçekleşecek etkinlikte yürüyüşçüler 15 km kat edecek.

Pendik Belediyesi vatandaşların her gün hareket ederek sağlıklı yaşaması adına yürüttüğü sportif faaliyetlere devam ediyor.Sportif etkinliklerinden bir diğeri bugün başladı.3 Temmuz’a kadar sürecek etkinliğe18-45 yaş arası herkes katılabiliyor.Doğa Yürüyüşü etkinliğinde doğanın içerisinde, yeşilliklerin arasında yürüyüş keyfi yaşanıyor. Darlık Barajı Yürüyüş Parkurunda gerçekleştirilen etkinlikte 15 km’lik parkur kat ediliyor. Etkinlik alanına yine belediye ekipleri aracılığıyla Atatürk Kültür Merkezi önünden kalkan servislerle gidiliyor. Ücretsiz düzenlenen etkinliğe sınırlı kontenjan sebebiyle katılamayan yürüyüşçüler, ileride düzenlenecek yürüyüşe katılabiliyor.

Doğa Yürüyüşü kayıtları Pendik Belediyesi Android veya İOS uygulaması üzerinden cep telefonlarına indirilerek yapılıyor. Uygulama indirildikten sonra Doğa Yürüyüşü sekmesinden kayıt olunabiliyor.


01 Temmuz 2021