Meclis Komisyonları

PENDİK BELEDİYE MECLİSİNİN 03/NİSAN/2017  PAZARTESİ  GÜNÜ YAPILAN

NİSAN  AYI TOPLANTISINDA KOMİSYONLARA SEÇİLMİŞ

BULUNAN MECLİS ÜYELERİNİN LİSTESİ

 

 

MECLİS DİVAN KATİPLİĞİ               
1- Asuman SESIŞIK
2- Akın BÖBÜR 
3- Remzi TOPÇU
4- Feriha Gülizar KURT                             
ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU
1-Bülent AŞKIN
2-Zehra GÖKBUDAK     
3-Gökhan TEKBIYIK
4-Akın BÖBÜR
5-A. Ayla TAYGAROĞLU

MECLİS 1. ve 2. BAŞKAN VEKİLLİĞİ

1- Hayrullah HASDEMİR (Meclis 1. Bşk. Vekili)
2- Murat TÜRKYILMAZ   (Meclis 2. Bşk. Vekili)

HUKUK KOMİSYONU

1-Ramazan ÖZTÜRK 
2-Atakan YÜCE     
3-Ayhan ERTEKİN
4-Bekir YONDEMİR
5-İsa ÖZTÜRK
  
 

BELEDİYE ENCÜMENİ

1-Ramazan ÖZTÜRK 
2-Feriha Gülizar KURT
3-Remzi TOPÇU


İSİMLENDİRME KOMİSYONU

1-H. İbrahim ÇAKMAK
2-Ceyhun ÖZKAN
3-Nihat BEŞTAŞ
4-Osman UÇAK
5-N. Halis ÖNAL


PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

1-Cevat YAMAN      
2-Ayhan TUĞLU
3-Ramazan TUNÇ
4-Bülent AŞKIN
5-Murat KAYAOĞLU

GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU

1-Şerafettin TAŞTAN          
2-Erhan KARATAŞ
3-Fatih ÖZEREN     
4-Nizamettin ÇAKIR
5-Yasemin ALYEŞİL

TARİFELER KOMİSYONU

1-Süleyman PERGEL
2-Remzi TOPÇU
3-Ayhan ERTEKİN  
4-Öner AŞIK
5-Fadıl TÜRKOĞLU  

 

TRAFİK ULAŞIM KOMİSYONU

1-Remzi ŞEKER       
2-Asuman SESIŞIK
3-Nizamettin ÇAKIR
4-Öner AŞIK 
5-Ercan YALÇIN

İMAR KOMİSYONU

1-Ekrem YILDIRIM
2-Ali ŞİRİN
3-Murat TÜRKYILMAZ
4-Akın BÖBÜR
5-Tarık KÜPÇÜ                

 

ESNAF KOMİSYONU

1-Ramazan TUNÇ
2-Ayhan TUĞLU             
3-Ayhan ERTEKİN         
4-Nihat BEŞTAŞ        
5-Fadıl TÜRKOĞLU  

KÜLTÜR ve SANAT KOMİSYONU

1-Süleyman PERGEL
2-Fatih ÖZEREN
3-Murat TÜRKYILMAZ
4-Emine RAMAZANOĞLU
5-Yasemin ALYEŞİL 

SOSYAL HİZMETLER ve YARDIM KOMİSYONU

1-Öznur CANAYAKIN 
2-Cihan KÖKTEMİR
3-Yahya TUNÇ
4-Emine RAMAZANOĞLU
5-N. Halis ÖNAL

GAYRİMENKUL SATIŞ KOMİSYONU

ASIL :
1- Osman UÇAK 

YEDEK:
1- Remzi ŞEKER                                

KADIN VE AİLE KOMİSYONU

1- Zehra GÖKBUDAK 
2- Öznur CANAYAKIN
3- Asuman SESIŞIK
4- F. Gülizar KURT
5- A. Ayla TAYGAROĞLU  

MARMARA BELEDİYELER BİRLİĞİ      

ASIL :   
1-H. İbrahim ÇAKMAK 

2-Cihan KÖKTEMİR

YEDEK:
1-Remzi TOPÇU    


TÜRK DÜNYASI BELEDİYELER BİRLİĞİ

ASIL:
1-Atakan YÜCE                                          
2-Gökhan TEKBIYIK        

 

SAĞLIKLI KENTLER BİRLİĞİ

ASIL : 
1- Ali ŞİRİN

2- Ceyhun ÖZKAN 

YEDEK:
1- Emine RAMAZANOĞLU  

2- Nizamettin ÇAKIR


 

 

 


04 Nisan 2017