Pendik Belediyesi Spor Kulübü Basketbol Seçmeleri Sonuçları (2015 Yılı)

KÜÇÜK KATEGORİSİ 

AD-SOYAD DOĞUM YILI KATEGORİ
KUTAY ARIK 2003 KÜÇÜK ERKEK
BERKE YILMAZ 2002 KÜÇÜK ERKEK
MUSTAFA İZZET ERSÖZ 2002 KÜÇÜK ERKEK
SADIK EREN AYDIN 2003 KÜÇÜK ERKEK
UTKU ÇETİN ARSLAN 2002 KÜÇÜK ERKEK
ADİL MERT ÖZSOY 2003 KÜÇÜK ERKEK
AHMET YILMAZ 2002 KÜÇÜK ERKEK
BEDİRHAN ARSLANBAŞ 2002 KÜÇÜK ERKEK
EMİRHAN İŞÇİ 2002 KÜÇÜK ERKEK
EREN KARAKURT 2003 KÜÇÜK ERKEK
KEMAL SERT 2003 KÜÇÜK ERKEK
MEHMET HAKAN KARALİ 2003 KÜÇÜK ERKEK
MUSTAFA ERBAY 2003 KÜÇÜK ERKEK
MUSTAFA İLHAN KAYA 2002 KÜÇÜK ERKEK
OĞUZHAN KIZILSU 2003 KÜÇÜK ERKEK
ŞAHİNCAN ORHAN 2002 KÜÇÜK ERKEK
TOLGA EYÜP 2003 KÜÇÜK ERKEK
YUNUS EMRE YALÇIN 2003 KÜÇÜK ERKEK
KAĞAN ARIK 2004 KÜÇÜK ERKEK
MUSTAFA DAŞDAN 2002 KÜÇÜK ERKEK
ÖMER FARUK HUŞÇE 2003 KÜÇÜK ERKEK
BURAK KARADEMİR 2003 KÜÇÜK ERKEK

 

YILDIZ KATEGORİSİ

AD-SOYAD DOĞUM YILI KATEGORİ
MUSTAFA METİN 2000 YILDIZ ERKEK
TAHA MUSTAFA ÇETİN 2000 YILDIZ ERKEK
FATİH KARATAŞ 2000 YILDIZ ERKEK
RAMAZAN TUTAR 2000 YILDIZ ERKEK
EMRE KAAN BİLGE 2001 YILDIZ ERKEK
ABDULLAH YILMAZ 2001 YILDIZ ERKEK
BERKAY SORHAN 2000 YILDIZ ERKEK
DURSUN ARDA AYDIN 2001 YILDIZ ERKEK
ENES HİLMİ SÜTÇÜ 2001 YILDIZ ERKEK
GÖRKEM YILMAZ 2001 YILDIZ ERKEK
MERT YILDIRIM 2001 YILDIZ ERKEK
TUĞRUL SARIKAYA 2000 YILDIZ ERKEK
BURAK AKTAŞ 2000 YILDIZ ERKEK

 

GENÇ ERKEK KATEGORİSİ

AD-SOYAD DOĞUM YILI KATEGORİ
OKTAY MUMCU 1997 GENÇ ERKEK
BURAK KILIÇÇETİN 1997 GENÇ ERKEK
ABDULLAH ÇAKIR 1999 GENÇ ERKEK
MURAT YEŞİLYURT 1998 GENÇ ERKEK
FURKAN NİZAM BATUR 1998 GENÇ ERKEK
EMRE AKYOL 1999 GENÇ ERKEK
TAHA CİNLİ 1998 GENÇ ERKEK
MUSTAFA ENSAR IRMAK 1999 GENÇ ERKEK
NURİCAN KORKMAZ 1999 GENÇ ERKEK
ALPER YILMAZ 1999 GENÇ ERKEK
ANIL UZUN 1998 GENÇ ERKEK
OĞUZ AKSAKAL 1998 GENÇ ERKEK
BATUHAN KUDEVİ 1999 GENÇ ERKEK
HAKAN KURBAN 1999 GENÇ ERKEK
ONURCAN YILMAZ 1998 GENÇ ERKEK
FATİH URAL 1998 GENÇ ERKEK
KENAN MUTLU 1998 GENÇ ERKEK
MEHMET YILMAZ 1999 GENÇ ERKEK
RAHMİ CAN ESEN 1998 GENÇ ERKEK
BEKİR DİLEK 1999 GENÇ ERKEK
KENAN AKBULUT 1999 GENÇ ERKEK

 

GENÇ KIZ KATEGORİSİ

AD-SOYAD DOĞUM YILI KATEGORİ
BAŞAK BULAMA 1997 GENÇ KIZ
RÜMEYSA BAYOĞLU 1998 GENÇ KIZ
GİZEM BOZLAK 2001 GENÇ KIZ
FEYZANUR ÖZGAN 2001 GENÇ KIZ
AYŞEGÜL GÜLDANE 2001 GENÇ KIZ
ASLI ALTUNKAYA 2001 GENÇ KIZ
AYLİN EMİNE KOÇ 2000 GENÇ KIZ
BİLGE TİLKİCİ 2000 GENÇ KIZ
BURCU YILMAZ 2000 GENÇ KIZ
DİLARA KARACAR 2001 GENÇ KIZ
EZGİ ALEYNA GÜRSES 1999 GENÇ KIZ
NİLAY BUYURUKÇU 2000 GENÇ KIZ
SEDA ARSLAN 2001 GENÇ KIZ
SEMA TÜRK 2000 GENÇ KIZ
SİNEM BEKDEMİR 2001 GENÇ KIZ

Seçmeleri kazanan sporcular için bir toplantı düzenlenecektir. Sms yoluyla önümüzde ki günlerde yer ve saat bilgileri sizlerle paylaşılacaktır.


06 Ağustos 2015